Kampania edukacyjna “Mam świadomość jak być zdrowym”

Print Friendly, PDF & Email

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Bytomiu informuje, że na terenie województwa śląskiego rozpoczęła się kampania edukacyjna “Mam świadomość jak być zdrowym” skierowana głównie do właścicieli, a także pracowników gabinetów pielęgnacji urody w województwie śląskim.

Celem kampanii jest zwiększenie bezpieczeństwa epidemicznego mieszkańców naszego regionu poprzez podniesienie wiedzy na temat zakażeń krwiopochodnych.

W związku z powyższym zapraszamy na najbliższe bezpłatne szkolenia, które odbędzie się dnia 22.04.2015r. o godz. 10:00 w Starostwie Powiatowym w Tarnowskich Górach ul. Karłuszowiec 5,
dla zakładów fryzjerskich, kosmetycznych, tatuażu i odnowy biologicznej, działających na terenie powiatu tarnogórskiego na temat:

Jak bezpiecznie i higienicznie pracować i świadczyć usługi w gabinetach kosmetycznych, fryzjerskich, tatuażu oraz odnowy biologicznej.

Więcej informacji na temat kampanii na stronie Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Katowicach. http://www.wsse.katowice.pl

Zobacz również...