Informacja prasowa: Jak wiosna, to tylko ze zdrowiem!

Print Friendly, PDF & Email

10 edycja „Śląskiej Wiosny ze Zdrowiem” już 25 maja w Agorze Bytom. W programie specjalistyczne konsultacje, różnorodne badania, a nawet testy w alko- i narkogoglach. Nie zabraknie porad z kosmetologii i dietetyki.

 

25 maja (piątek) w godz. 10.00-14.00 w Agorze Bytom odbędzie się 10. edycja „Śląskiej Wiosny ze Zdrowiem”. W tym roku Powiatowy Inspektor Sanitarny w Bytomiu, we współpracy z Poseł na Sejm RP Barbarą Dziuk, przygotował wiele atrakcji i porad, dzięki którym świadomie zadbamy o swoje zdrowie.

 

– To kolejna edycja bezpłatnych badań i porad medyczno-kosmetologicznych, które mamy przyjemność współorganizować. Mieszkańcy Śląska chętnie uczestniczą w tym wydarzeniu, pogłębiając swoją wiedzę o zdrowiu i niezbędnej profilaktyce. Dostęp do kilku specjalistów w jednym miejscu i tego samego dnia to dla wielu osób świetna okazja, by zadać nurtujące pytania. Cieszymy się, że możemy pomóc w pogłębianiu społecznej wiedzy dotyczącej zdrowia – mówi Hanna Petters, dyrektor Agory Bytom.

 

Jak co roku, lista medycznych atrakcji przewidzianych w programie „Śląskiej Wiosny ze Zdrowiem” jest długa. Będzie okazja, żeby zmierzyć ciśnienie krwi, poziom cukru oraz stężenia tlenku węgla w wydychanym powietrzu. Mieszkańcy Bytomia zasięgną porad kardiologicznych, stomatologicznych czy dietetycznych. Ciekawym doświadczeniem będą testy w narko- i alkogoglach, które pokażą, jak groźne jest prowadzenie pojazdów pod wpływem używek. Nowością w tym roku będą badania skóry głowy oraz USG screeningowe.

 

Nie od dziś wiadomo, że nieodłącznym elementem dobrego samopoczucia jest także dbanie o urodę. Wszyscy chcemy cieszyć się piękną skórą i paznokciami, dlatego „Śląska Wiosna ze Zdrowiem” to również szereg porad z zakresu kosmetologii. Na chętnych czeka stoisko do manicure oraz masażu dłoni.

 

Organizatorem akcji jest Powiatowy Inspektor Sanitarny w Bytomiu oraz Poseł na Sejm RP Barbara Dziuk. Partnerami tegorocznej edycji „Śląskiej Wiosny ze Zdrowiem” są: Fundacja Unia Bracka, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 4 Bytom, Zespół Policealnych Szkół Medyczno-Społecznych, Pasieka Wędrowna, Golden Beauty Park oraz WSSE Katowice. Patronat medialny nad imprezą objęły Radio Piekary, TVP 3 Katowice oraz Polskie Radio Katowice.

 

„Śląska Wiosna ze Zdrowiem”
25 maja (piątek), godz. 10.00-14.00
Agora Bytom – Bytom, Plac Tadeusza Kościuszki 1
Wstęp wolny – zapraszamy!

 

Więcej na: www.agorabytom.pl
facebook.com/AgoraBytom

 

Kontakt dla mediów:
Aleksandra Palus
PR EXPERT
apalus@prexpert.com.pl
GSM + 48 509 065 355

 

Zobacz również...

Ustawienia Polityki Prywatności

Formularz kontaktowy

Formularz kontaktowy

Tekst Imię i nazwisko, Adres zamieszkania, Adres email, Kategoria, Temat, Treść wiadomości

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?